Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 25, 2017 in Inne |

Unikalna gra

Na czym polega gra o której przyjdzie mi dzisiaj napisać i dlaczego ważne jest odpowiednie typowanie? Dotyczy ona wytypowania dwóch zestawów liczb. W przypadku Kaskady dostaje się dwa zestawy liczb od 1 do 24. Łącznie liczb w zestawie jest 12. Unikatowością Kaskady jest fakt, że nie można dokonać samodzielnego wyboru liczb.

Żaden z uczestników nie może też otrzymać identycznego zestawu.

Tym właśnie ten rodzaj zabawy różni się np. od Multi Multi czy Dużego Lotka. Ponieważ jest większa szanse na trafienie na poszczególne liczby, toteż aby można było mówić o jakiejkolwiek wygranej, wymagane jest osiem zgadzających się ze sobą liczb. Główna wygrana dla szczęśliwca, który trafił wszystkie 12 liczb wynosi 250 tysięcy złotych, pozostałe nagrody są jednak dużo niższe – za 11 trafień jest to zaledwie 1000 złotych, w przypadku wymaganych ośmiu tylko 2 złote.

Kaskada to także opcja „Super Szansy” – dodatkowej opcji, która kosztuje jedynie 2 złote.

Plusem jest także fakt, iż losowania Kaskady odbywają się dwa razy w ciągu dnia – po południu i wieczorem, co oczywiście zwiększa szanse uczestnika. Wyniki sprawdzać można na stronie lub w punkcie sprzedaży lotto.