Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 12, 2018 in Zdrowie i medycyna |

Dieta plaż południowych jadłospis, menu, przepisy. Dieta South Beach

Dieta plaż południowych, znana też jako dieta South Beach jest dietą, która pozwala nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, ale też bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie. Nic więc dziwnego, że hasła takie jak dieta plaż południowych jadłospis, dieta plaż południowych przepisy czy dieta plaż południowych menu bardzo często trafiają do internetowych wyszukiwarek.

Dieta plaż południowych menu

W diecie South Beach ważne jest spożywanie tak zwanych „dobrych węglowodanów”, a więc węglowodanów złożonych, o niskim indeksie glikemicznym, a także korzystnych dla organizmu tłuszczów, czyli takich, które są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz białka zwierzęcego.

Dieta plaż południowych jadłospis

Spożywane białko pochodzić powinno głównie z produktów o niskiej zawartości tłuszczu. Jest to na przykład chude mięso, niskotłuszczowe produkty mleczne czy chude gatunki serów. Konieczne jest unikanie żywności, w której zawarte są węglowodany proste, na przykład słodyczy czy napojów gazowanych.

Dieta plaż południowych przepisy

Jadłospis najlepiej skonsultować z dietetykiem, bowiem wówczas zyskamy pewność, że będzie on bezpieczny dla naszego zdrowia.