Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 24, 2021 in Uroda |

5 powodów, dla których warto wybrać pierścionek z diamentem na zaręczyny

Planujesz zaręczyny, ale nie wiesz, jaki pierścionek spodoba się najbardziej Twojej wybrance? Postaw na sprawdzone, klasyczne i ponadczasowe rozwiązanie. Wybierając pierścionek z diamentem, masz pewność, że ukochana będzie nim zachwycona i bez chwili zawahania powie “TAK!”.

Dlaczego warto wybrać na zaręczyny pierścionek z diamentem?

Wiesz dobrze, że zaręczyny to wyjątkowy moment w Waszym życiu, który będziecie wspominać przez kolejne lata. Biżuteria, którą podarujesz tego dnia swojej wybrance, będzie towarzyszyła jej na co dzień, zdobiąc jedną z jej dłoni. Pierścionek z diamentem to symbol, który będzie przypominał jej o Twojej miłości. Dlaczego akurat ten kamień?

1. Diament – najszlachetniejszy z kamieni szlachetnych

Diament jest uznawany za najszlachetniejszy z minerałów na świecie. Jest luksusowy i ekskluzywny, ale nie oznacza to, że nie możesz sobie na niego pozwolić. Niewielki kamień jest inwestycją, na którą stać wielu z nas, a który pozostanie w doskonałym stanie już zawsze. Jak to możliwe?

2.Trwały i odporny pierścionek zaręczynowy

Nazwa diamentu odnosi się właśnie do jego trwałości i oznacza “niezniszczalny”, “niepokonany”. W skali Mohsa, określającej twardość minerałów, zajmuje on najwyższe miejsce. To oznacza, że biżuteria z tym kamieniem praktycznie nigdy się nie zniszczy i będzie towarzyszyła Twojej wybrance już zawsze, nawet przy codziennym noszeniu.

3. Pierścionek z diamentem jako symbol miłości

Ponieważ diament jest niesamowicie trwały, jest także symbolem nieskończonej miłości. Pierścionek z diamentem będzie przypominał Wam o tym, jak silne jest Wasze uczucie, oraz że nic tak naprawdę nie jest w stanie go zniszczyć.

4. Diament – najlepszy przyjaciel kobiety

Jak śpiewała Marilyn Monroe, diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Możesz być pewny, że Twoja ukochana będzie zachwycona pierścionkiem z tym kamieniem, niezależnie od tego, jaką biżuterię lubi i nosi na co dzień. To ponadczasowy i uniwersalny wybór, który trafia w różne gusta, dlatego jest pierwszym z wyborów, kiedy mężczyźni planują oświadczyny.

5. Zjawiskowo piękna i olśniewająca biżuteria

Poza wszystkimi kwestiami praktycznymi i symbolicznymi diament jest po prostu niezwykle piękny. Wspaniale odbija światło i mieni się w nim, dając niesamowity efekt, którego nigdy nie da zwykła cyrkonia. Diament oferuje zupełnie inną jakość estetyczną, którą doceni każdy – nie tylko koneser ekskluzywnej biżuterii.

Najpiękniejszy pierścionek z diamentem dla Twojej ukochanej

Niezależnie od tego, jak uniwersalny i klasyczny jest pierścionek z diamentem, wśród propozycji w salonach jubilerskich znajdziesz biżuterię o różnych kształtach i formach. Dzięki temu jeszcze lepiej dopasujesz ją do gustu swojej wybranki. Pod uwagę weź także kruszec, z którego zrobiony jest pierścionek. Przeważnie jest to złoto, ale jeśli nie podoba Ci się klasyczny żółty kolor, możesz wybrać go w opcji białej.

Postaw na ponadczasowe rozwiązanie w klasycznej lub bardziej nowoczesnej wersji i wybierz pierścionek, w którym Twoja przyszła narzeczona od razu się zakocha.