Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 13, 2021 in Dieta |

Taras widokowy Pyrzowice: relaks i piękne widoki w samym sercu lotniska

Lotniska często kojarzą się z hałasem, zgiełkiem i napięciem związanym z odlotem lub przylotem. Jednakże na lotnisku Katowice-Pyrzowice znalazło się miejsce, gdzie można odpocząć i cieszyć się pięknymi widokami. Miejsce to to taras widokowy, znajdujący się w samym sercu lotniska.

TARAS WIDOKOWY PYRZOWICE – RELAKS I PIĘKNE WIDOKI

  1. Położenie i dostęp do tarasu

Taras widokowy znajduje się na drugim piętrze terminala pasażerskiego lotniska Katowice-Pyrzowice. Aby dostać się na taras, należy udać się na piętro drugie i skierować się w kierunku strefy restauracyjnej. Taras jest dostępny zarówno dla pasażerów, jak i dla osób, które przyszły po to, by podziwiać widoki i odpocząć.

  1. Widoki i wrażenia

Z tarasu widokowego można podziwiać zarówno startujące, jak i lądujące samoloty. Widok na pas startowy jest imponujący, a w chwili, gdy samoloty odlatują, można poczuć wibracje i hałas silników. Jednakże, dzięki ciszy zewnętrznej strefy tarasu, wrażenia z odlotów są dużo mniejsze. W takiej atmosferze można zanurzyć się w piękno widoków i cieszyć się spokojem.

  1. Oferowane atrakcje i udogodnienia

Na tarasie widokowym znajduje się kilka ławek i stojaków na rowery, co daje możliwość odpoczynku i relaksu przed wakacyjnym wyjazdem. W strefie gastronomicznej, która oddzielona jest od tarasu szklaną ścianą, można zamówić kawę, herbatę, dania z grilla lub inne posiłki. Na każdej ławce umieszczone są słuchawki, które pozwalają na odsłuchanie komunikatów z lotniska.

  1. Gwarancja bezpieczeństwa i wygody

Taras widokowy jest doskonale zabezpieczony, posiada poziomą siatkę zabezpieczającą oraz balustradę, co zapobiega ewentualnym wypadkom. Taras jest również dostępny dla osób niepełnosprawnych i bardziej wymagających – znajdują się tam windy, dzięki którym można łatwo i szybko dostać się na taras, bez potrzeby korzystania z schodów.

  1. Uzupełnienie wyjazdu lub wakacji

Jeśli planujesz wyjazd z lotniska Katowice-Pyrzowice i nie masz zbyt wiele czasu, to warto skorzystać z tarasu widokowego. Dzięki uzupełnieniu wakacji o odpoczynek przed podróżą można wrócić do domu bardziej zrelaksowanym.

Podsumowując, taras widokowy w Pyrzowicach to atrakcja pokazująca nam, że lotnisko to nie tylko miejsce, gdzie czeka się na odlot lub przylot. To również miejsce, gdzie można odpocząć, podziwiać piękne widoki, i zmienić stereotypowe podejście do lotniska.