Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 26, 2022 in Dieta |

Zasady zdrowego żywienia

  1. Jedz regularnie, najlepiej 5 razy dziennie i niewielkie porcje
  2. Nie wychodź z domu bez śniadania
  3. Wprowadź do swojej diety warzywa
  4. Delektuj się jedzeniem
  5. Nawadniaj organizm

Tylko pięć zasad, krótkich, ale z ich wykonaniem bywa różnie. Szczególnie, gdy mieszka się w dużym mieście, gdzie tempo życia jest szybsze, odległości do pokonania większe i „niedoczas” jest bolączką każdego dnia. Mamy na to radę – mieszkańcy dzielnic Lublina tj. Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy i Północny, Czuby Południowe i Północne, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin Północny i Południowy, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią czy Zemborzyce mogą skorzystać z naszej oferty dieta pudełkowa Lublin.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Tajm?

Wybierając catering dietetyczny Lublin, decydując się na współpracę z nami, wybierasz zdrowy styl życia. Każdego dnia rano, pod wskazanym adresem znajdziesz przygotowany na cały dzień zestaw posiłków, odpowiednio zbilansowanych i dobranych pod względem kaloryczności do Twoich potrzeb. Nie musisz się martwić co zjesz na obiad i gdzie go zjesz. Dania w pudełkach zabierzesz ze sobą, gdziekolwiek się udasz danego dnia i spożyjesz o dogodnej porze. Nie opuścić też domu bez śniadania – nasi kurierzy docierają do klientów o wczesnych porach. Nasza dieta pudełkowa Lublin obfituje w warzywa – do przygotowania posiłków używamy dobrze znanych warzyw i produktów mniej znanych. Jeśli nie wiesz jak smakują bataty, topinambur, gwarantujemy, że poznasz ich smak. Wprowadzisz warzywa do swojej diety – warzywa, których używamy do komponowania posiłków są pełnowartościowe, zdrowe i pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Z Tajm możesz delektować się jedzeniem – nasza dieta pudełkowa Lublin jest smaczna. Zadbaliśmy o to, by dostarczane dania nie były nijakie i mdłe, by połączenia smakowe produktów były ciekawe i dostarczały dużo wrażeń. Jesteśmy przekonani, że posiłki przygotowane przez naszych szefów kuchni i dietetyków przypadną Ci do gustu.

Z Tajm zadbasz o zdrowy sposób odżywiania, zrealizujesz wytyczone cele i zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Zadbaj o nawodnienie i aktywność fizyczną, a przekonasz się jak zmieni się Twoje samopoczucie i komfort życia.